• Хлопець пробіг 600м до магазину за 4 зхв. Зробивши покупку він ходою повернувся до дому за 8 хв. Обчисліть середню швидкість руху хлопця на всьому шляху, якщо відомо що у магазині він провів 8 хв

Ответы 1

  • Дано:S1=S2=600мt1=4мин=240сt2=t3=8мин=480сVсредняя = (S1+S2)/(t1+t2+t3)=(600+600)/(240+480+480)=1200/1200=1м/сответ : 1м/с
    • Автор:

      aussie
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years