• ВИЗНАЧТЕ ПОЧАТКОВУ МАСУ ВОДИ В КАЛОРИМЕТРІ ЗА ТЕМПКРАТУРИ 0 ГРАДУСІВ , ЯКЩО ПІСЛЯ ВПУСКАННЯ 10 ГРАМ ВОДЯНОЇ ПАРИ З ТЕМПЕРАТУРОЮ 100 ГРАДУСІВ ТЕМПЕРАТУРА ПІДНЯЛАСЯ ДО 40 ГРАДУСІВ.

Ответы 1

  • Дано: t1=0*cm1=0.01 кгt2=40*cL=2300000 Дж/кгc=4200 Дж/кг*сm1-?Q1=L*m=0.01*2300000=23000 ДжQ2=c*m1*(t2-t1)=4200*m1*40=168000*m1 ДжQ1=Q223000=168000*m1m1=0.14 kg
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years