• Яку потужність споживає двигун лебідки керамічного цеху підіймаючи вантаж масою 1.2 т зі швідкістю 0.4м/с.Аизначте силу струму якщо напруга 220 Вт а ККД двигуна = 92%

Ответы 1

  • ккд=Ркор/РповРкор=Fv=mgv=4800ВтРпов=Ркор/ккд=5217,4 ВтРпов=IUI=Pпов/U=23.7 A 
    • Автор:

      lillyeaim
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years