• Яку потужність споживає пристрій з опором 110 Ом,якщо напруга на пристрої 220 В.Через пристрій протікає струм 2 А.

Ответы 1

  • R=110ОмU=220vI=2AP=U*I=440Ватт или P=U^2/R=440Ватт
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years