Гелікоптер за 2 год пролетів 450 км. Швидкість літака у 2 рази більша за швидкість гелікоптера. На скільки більше пролетить літак за 3 год, ніж гелікоптер за 4 год? має вийти 450 км. допоможіть будь ласка)
У геликоптера скорость 450 : 2 = 225 км/чУ самолета - 225 * 2 = 450 км/чСамолет за 3 години пролетает 450 * 3 = 1350 кмГеликоптер за 4 години - 225 * 4 = 900 км1350 -900 = 450 км на столько больше пролетает самолет