• Конденсатор ємністю С=0,1 мкФ, заряджений до напруги U=100 В, приєднують до котушки індуктивності L=1 мГн. Чому дорівнює сила струму I через котушку через час t0=0,785*10-5 с після приєднання конденсатора? Опором котушки і з’єднувальних провідників нехтувати

Ответы 0

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years