Ответ:
Амплітуда коливань частинок шнура рівна половині сторони клітинки, тобто 10 см / 2 = 5 см.
Довжина хвилі рівна стороні клітинки, тобто 10 см.
Частота хвилі рівна швидкості розповсюдження хвилі діленій на довжину хвилі, тобто f = v / λ = 0,4 м/с / 10 см = 0,04 Гц.
Кількість коливань мітки А на шнурі упродовж 1 хв рівна частоті хвилі, тобто 1 хв * 0,04 Гц = 0,04 коливань.
Шлях мітки А за 1 хв рівний швидкості розповсюдження хвилі упродовж 1 хв, тобто 0,4 м/с * 1 хв = 0,4 м.
Напрям швидкості хвилі співпадає з напрямом руху мітки А.
Автор:
vázquezhkjhДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
octaviorosarioОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
cirinoОтветов:
Смотреть