• Промінь світла падає під кутом 60° з менш оптично густого середовища в більш оптично густе середовище. Заломлений промінь змістився на 15° щодо свого початкового напрямку. Визначте швидкість поширення світла в першому середовищі, якщо у другому середовищі швидкість світла 2∙108 м/с. Зробити пояснювальний рисунок, та вказати всі вихідні дані на ньому

Ответы 1

  • Ответ:

    15:60=4-2=2×108=216Вот это же легко

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years