• Під час переміщення провідника зі струмом в однорідному магнітному полі з індукцією 3 Тл на відстань 25 см, у напрямку, перпендикулярному до вектора магнітної індукції поля й нарямку струму, сила Ампера виконує роботу 300 мДж. Провідник розміщений під кутом 30° до лінії індукції. Визначте довжину активної частини провідника, якщо сила струму в ньому дорівнює 5 А.буду вдячний за швидку відповідь

Ответы 1

  • Ответ:

    3:25=8.5=-300.5=292-30=262

    • Автор:

      louiehbdo
    • 2 года назад
    • 10
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years