• Дуже маленьку заряджену кульку занурили в газ. на якій відстані від кульки напруженість поля буде така сама, якою вона була до занурення на відстані 29 см.

Ответы 1

  • Дано           E₁=1/4π∈₀×g/r₁²

    r₁=29см       E₂=1/4π∈∈₀×g/r₂²

    ∈=2.1          прирівнюємо дві формули

    r₂-?              1/4π∈₀×g/r₁²=1/4π∈∈₀×g/r₂²

                        r₂=r₁/√∈=29/√2.1=20см

                        Відповідь:20 см

    • Автор:

      hartman
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years