в 140 г. воды добавили 60 г. соли .сколько процентов соли в этом соленом растворе?
w=( m(розчиненої речовини): m(розчину))*100%
маса розчину: 140г+60г=200г
w=(60:200)*100%=30%
Автор:
hugoДобавить свой ответ
решите уравнения 1) 6х-13х+6=0 решить неравенство 1)24>_15+3y 2)4y-46<36+5y
Предмет:
МатематикаАвтор:
dante404Ответов:
Смотреть
Дуже маленьку заряджену кульку занурили в газ. на якій відстані від кульки напруженість поля буде така сама, якою вона була до занурення на відстані 29 см.