• Задача. Який тиск на висоті 200 м, якщо на висоті 1700M TИCK 540 MM рт.ст.​

Ответы 1

  • Ответ:

    Для вирішення задачі потрібно використовувати формулу для залежності атмосферного тиску від висоти:

    p2 = p1 * e^(-h / h0)

    де:

    p1 - тиск на початковій висоті

    p2 - тиск на кінцевій висоті

    h0 - масштабна висота, для наземної атмосфери вона становить близько 7.9 км

    h - різниця між початковою та кінцевою висотами

    Тому, ми можемо розв'язати задачу, використовуючи цю формулу. При цьому, ми маємо значення тиску p1 = 540 мм рт.ст. на висоті h1 = 1700 м, тому ми можемо знайти тиск p2 на висоті h2 = 200 м:

    p2 = p1 * e^(-h / h0) = 540 * e^(-1500 / 7900) ≈ 497 мм рт.ст.

    Отже, тиск на висоті 200 м становить близько 497 мм рт.ст

    • Автор:

      luluppub
    • 2 года назад
    • 4
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years