Ответ:
Запишемо спочатку рівняння реакції:
CO + 3H2 = CH4 + H2O
Згідно з цим рівнянням, 1 моль метану утворюється з 3 моль водню, тобто:
1 моль CH4 : 3 молі H2
Знайдемо, скільки молей метану утворюється з 200 м^3 метану:
1 моль CH4 : 22,4 м^3 CH4
тому:
200 м^3 CH4 * (1 моль CH4 / 22,4 м^3 CH4) = 8,93 моль CH4
Так як 1 моль CH4 утворюється з 3 моль водню, то:
8,93 моль CH4 * (3 молі H2 / 1 моль CH4) = 26,79 молів H2
Отже, необхідно 26,79 молів водню для одержання 200 м^3 метану.
За стандартних умов (0 градусів Цельсія і 1 атмосфери тиску), 1 моль будь-якого газу займає об'єм близько 24,45 літрів, тому об'єм необхідного водню буде:
26,79 моль * 24,45 л/моль ≈ 655 л
Отже, для одержання 200 м^3 метану необхідно близько 655 л водню
Автор:
xander855Добавить свой ответ
Предмет:
Русский языкАвтор:
deareynwj9Ответов:
Смотреть
Предмет:
Английский языкАвтор:
royceОтветов:
Смотреть