• Яку кількість нафти ( в тонах) вмішує цильндрична цистерна діаметром 18 м і висотою 7 м , якщо густина нафти 0,85г/см(кубічних)

Ответы 1

  • V=Піr*r*h=7*81*Пі=567*3.14=1808.64(метрів кубічних)

    m(маса)=густина*V(густину треба перевести в кг\метр в кубі,або об"єм у сантиметри кубічні)

    Все залишилось порахувати!)

    • Автор:

      indyzbwp
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years