• при додаванні розчину оцтової кислоти масою 200 г до зразка питної соди виділяється газ обємом 6,72 л. Обчислити масову частку оцтової кислоти у вихідному розчині

Ответы 1

  • х г                                                                                         6,72 лCH_3COOH+NaHCO_3=CH_3COONa+H_2O+CO_260 г                                                                                        22,4 л1. Знайдемо масу кислоти,яка могла дати такий об'єм вуглекислого газу при взаємодії із содою:при взаємодії 60 г кислоти виділяється 22,4 л, апри вз.           х г___________________6,72 л, звідких=60*6,72/22,4=18 г2. Тепер віднесемо цю "чисту" масу кислоти до маси всього розчину(який дано в умовах) і отримаємо масову частку кислоти:w(CH_3COOH)=\frac{m(CH_3COOH)}{m(rozchinu)}*100\%=\frac{18}{200}*100=9\%
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years