Предмет:
ХимияАвтор:
tripoddwiu1)
3P2+2O2=>2P3O2
2)
n=3 N=2
V=22.4 V=22.4
V=67.4 V=44.8
3)
V(O2)=62*44.8/67.4=41л
4)(если спрашивается какой обЪем воздуха займет)
Vвозд=41/0.21=195
Автор:
fitzgeraldДобавить свой ответ
вычислите количество вещества и массу водорода, который выделится при реакции воды массой 36 г с металлом
одновалентным
двухвалентным
трёхвалентным
Предмет:
Українська моваАвтор:
marinahc9aОтветов:
Смотреть
прочитай слова, з яких мають починатися речення. склади речення й запиши їх у такому порядку, щоб вийшов текст:
Учні... Всі... Оленка та Іванко... Євгенко та Мар'янка... Учителька...
Предмет:
Українська моваАвтор:
jayleenОтветов:
Смотреть