• яка кількість цинку вступить в реакцію з хлоридною кислотою масою речовини 14,6г ?

Ответы 1

  • Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2Знайдемо масу HCl : m(HCl)= n*MM(HCl)= 1+35,5=36,5(г/моль); m(HCl)= 2 моль*36,5 г/моль=73 гСкладаємо пропорцію:х моль - 14,6 г1 моль( дивимося на коефінієнт цинка)  - 73 г,х=(1*73)/14,6=5 моль.Відповідь: 5 моль цинку.
    • Автор:

      chayabanz
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years