• яка кількість речовини міститься в купрум 2 оксиді масою 16 г

Ответы 1

  • Так як: М(СuO)=79,545 г/моль;Використовуємо ф-лу для знаходження к-сті речовини (тобто ню):ν (ню) =m/MПідставляємо:ν = 16 г/79,545 г/моль=0,2 моль.Відповідь: у СuO міститься 0,2 моль речовини
    • Автор:

      ramirez
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years