• азат взаємодіє з H2 кількість молекул якого 1,204*10^23 .Знайти об*єм азоту і об*єм продукту

Ответы 1

  • Пишемо реакціюN2 + 3H2 = 2NH3Рахуємо кількість речовини водню n = N/Na = 1.204*10²³/6.02*10²³ = 0.2 моль.За рівнянням реакції кількість речовини азоту втричі менша за кількість речовини водню, тобто 0.2/3 = 0.067 моль. Рахуємо об’єм азоту V = n*Vm = 0.067*22.4 = 1.5 літра.За рівнянням реакції кількість речовини аміаку в 1.5 рази менша за кількість речовини водню, тобто 0.2/1.5 = 0.133 моль. Рахуємо об’єм аміаку V = n*Vm = 0.133*22.4 ≈ 3 літри.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years