7.А=2Б=3В=1Г=58.А= 1,5,6Б= 2,3,49. Б,В,Г,А10.Дано:m(H2O) = 165 rm(KCl) = 35 rЗнайти:ω(KCl)-?m(розч. KCl) = 165 г +35 г = 200 гω(KCl) = 35 г/200 г * 100% = 17,5%Відповідь: 17,5%11.200х/(200+300) =0,04хх-0,04х=0,96 хМасова частка розчиненної речовини зменшиться на 0,96х%12.41,4 г NH4Cl розчиняється в 100 г води при t=30°C 250 г ---//----//-----//-----//----- в х гх= 250*100/41,4 = 603,9 гВідповідь: 603,9 г води