• В результаті дії хлоридної кислоти на цинк утворилось 4,48( г) гідрогену (н.у). Скільки цинку в грамах прореагувало?

Ответы 1

  • Дано:V(H2)=4,48 лЗнайти:m(Zn)-?n(H2)=V/Vm = 4,48 л/22,4 л/моль = 0,2 мольM(Zn)=65 г/мольZn + 2HCl = ZnCl2 + H2З рівняння бачимо, що n(Zn)=n(H2) = 0.2 мольm(Zn) = n*M = 0,2 моль*65 г/моль = 13 гВідповідь: 13 г
    • Автор:

      rudypnhp
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years