M(MgO)=24+16=40г/моль
в 40г оксиду міститься 24г магнію
а в 80г оксиду міститься Хг магнію
40/80=24/х
х=80*24/40=48г
Автор:
lauran3oqДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
susanamolinaОтветов:
Смотреть
Предмет:
ГеографияАвтор:
weavergwfjОтветов:
Смотреть