• 1.Скільки літрів хлору необхідно для одержання 219 г хлорамінооцтової кислоти?
    2. Яка кількість мила утвориться, якщо в реакцію вступає 5 кг стеаринової кислоти.
    3. Скільки грамів аніліну потрібно, щоб добути 75 г триброманіліну?
    Допоможіть будь-ласка ці 3 завдання

Ответы 1

  • Ответ:

    1.

    дано

    m(NH2-CH(CL)-COOH) = 219 г

    -----------------------------------------

    V(CL2)-?

    NH2- CH2-COOH+CL2-->NH2-CH(CL) - COOH+HCL

    M(NH2-CH(CL)-COOH) = 109.5 g/mol

    n(NH2-CH(CL)-COOH) = m/M = 219 / 109.5  = 2 mol

    n(NH2-CH(CL)-COOH) = n(CL2) = 2 mol

    V(CL2) = n*Vm = 2* 22.4 = 44.8 L

    ответ 44.8 л

    2.

    дано

    m(C17H35COOH) =  5 kg

    -------------------------------

    m(C17H35COOK)-?

    C17H35COOH+KOH-->C17H35COOK+H2O

    M(C17H35COOH) = 284 kg / kmol

    n(C17H35COOH) = m/M = 5 / 284 = 0.0176 mol

    n(C17H35COOH) = n(C17H35COOK) = 0.0176 mol

    M(C17H35COOK) = 322 kg / kmol

    m(C17H35COOK) = n*M = 0.0176 * 322 = 5.67  kg

    ответ 5.67 кг

    3.

    дано

    m(C6H2NH2Br3) = 75 g

    ------------------------------------

    m(C6H5NH2)-?

    C6H5NH2+3Br2-->C6H2NH2Br3 + 3HBr

    M(C6H2NH2Br3) = 330 g/mol

    n(C6H2NH2Br3) = m/M = 75 / 330 = 0.227 mol

    n(C6H5NH2)= n(C6H2NH2Br3) = 0.227 mol

    M(C6H5NH2) = 93 g/mol

    m(C6H5NH2)  = n*M = 0.227 * 93 = 21.1 g

    ответ 21.1 г

    Объяснение:

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years