ПОСТАВТЕ ПОЗНАЧКУ НАЙКРАЩОЮ ВІДПОВІДІ БУДЬ ЛАСКА
Алгоритм розпізнавання безбарвних рідин у пробірках:
1. За допомогою піпетки налийте невелику кількість рідини в пробірку.
2. Додайте декілька крапель індикатора (наприклад, бромтимоловий синій).
3. Перевірте, який колір зміниться після додавання індикатора:
Якщо розчин стане синім, це етанол.
Якщо розчин стане червоним, це етаналь.
Якщо колір не зміниться, це гліцерин.
Обчислення кількості молекул формальдегіду у формаліні:
Маса розчину = 120 г
Масова частка розчиненої речовини = 40% = 0.4
Тому маса формальдегіду у розчині = 0.4 * 120 г = 48 г.
Молярна маса формальдегіду = 30.03 г/моль
Тому кількість молекул формальдегіду у розчині:
n = маса / молярна маса = 48 г / 30.03 г/моль = 1.599 моль
1 моль формальдегіду містить 6.022 x 10^23 молекул.
Отже, кількість молекул формальдегіду в 1.599 молях:
1.599 моль * 6.022 x 10^23 молекул/моль = 9.623 x 10^23 молекул.
Отже, у формаліні масою 120 г і масовою часткою розчиненої речовини 40% міститься 9.623 x 10^23 молекул формальдегіду.
Автор:
evehumphreyДобавить свой ответ