• До 100 г води додали 40 г цукру.Знайти масову частку цукру в розчинні.​

Ответы 2

  • Ответ:

    Масова частка цукру в розчині визначається як відношення маси цукру до загальної маси розчину, помножене на 100%.

    У даному випадку, загальна маса розчину складається з маси води та маси цукру:

    Загальна маса розчину = 100 г (вода) + 40 г (цукор) = 140 г

    Тому масова частка цукру в розчині буде:

    Масова частка цукру = (маса цукру / загальна маса розчину) x 100% = (40 г / 140 г) x 100% ≈ 28,57%

    Отже, масова частка цукру в розчині становить близько 28,57%.

    Объяснение:

    позначте як найкращу відповідь

    • Автор:

      mimiodxw
    • 1 год назад
    • 13
  • Ответ:

    Масова частка цукру в розчині становить близько 28,57%

    Объяснение:

    Загальна маса розчину складає 100 г + 40 г = 140 г.

    Масова частка цукру в розчині обчислюється як відношення маси цукру до загальної маси розчину, помножене на 100%:

    масова частка цукру = (маса цукру / загальна маса розчину) x 100%

    Підставляючи відомі значення, отримуємо:

    масова частка цукру = (40 г / 140 г) x 100% = 28,57%

    Тому масова частка цукру в розчині становить близько 28,57%.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years