• до складу речовин входять..один йон натрію,один гідроксид -іон.Напишіть хімічну формулу сполуки та обчисліть масові частки елемента в ній

Ответы 1

  • Это NaOH. M(NaOH) =40 W(Na) = 23/40= 0,575 = 57,5 % W(O) = 16/40=0,4 = 40 % W(H) = 1/40= 0,025 = 2,5%
    • Автор:

      reed78
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years