• Визначте масові частки всіх елементів (%), що входят до складу сульфатної кислоти.
    ........дуже терміновотре!!! допоможіть)))

Ответы 3

  • дякою!!!!
    • Автор:

      annexjj8
    • 6 лет назад
    • 0
  • Нема за що))
    • Автор:

      gretchen
    • 6 лет назад
    • 0
  • Для цього ми використаємо молекулярну масу сульфатної кислоти та атомні маси елементів, що входять до неї.Mr(H_2SO_4)= 2+32+64=98 98 г/моль - 100%W(H)= \frac{1*2}{98} *100=2 %W(S)= \frac{32}{98} *100 = 32.65%W(O)= \frac{16*4}{98} *100=65.35%
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years