• помогите с задачей . Було куплено 2 кг цукерок одного виду по 64 грн, за кілограм . 4 кг цукерок другого виду по 82 грн. і ще 3 кг третього виду . середня
    ціна куплених цукерок становила 88 грн за кілограм .скильки коштував кілограм цукерок третього виду? прошу очень нужно и бістрои можно с поясненням до кажой дії

Ответы 1

  • 1) 2*64=128 грн за цукерки 1го виду2) 4*82=328 грн за цукерки 2го виду3) 128+328=456 грн за цукерки 1го і 2го видів4) 2+4+3=9 кг всього цукерок5) 88*9=792 грн за всі цукерки6) 792-456=336 грн за цукерки 3 1го виду
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years