• від села до міста 170 км. Із села виїхав мотоцикліст зі швидкістю 42 км на годину. За годину назустріч йому з міста в село виїхав велисопедист, який рухався зі швидкістю 22 км на годину. Через який час вони зустрінуться?

Ответы 2

  • Знаходимо відстань яка залишилась до моменту виїзда велосипедиста

     

    170-42=128 км

     

    Знаходимо суммарну швидкість велосипедиста та мотоцикліста 

     

    42+22=64 км/год

     

    Знаходимо час, через який вони зусрінуться

     

    128:64=2 години

     

    Все :)

    • Автор:

      mohammad
    • 6 лет назад
    • 0
  • 1.) 170 - 42 = 128 (км) - відстань за годину.

    2.) 22 + 42 = 64 (км) - швидкість зближення.

    3.) 128 : 64 = 2 (год.) 

    Відповідь: через 2 години.

    • Автор:

      steele
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years