• Господарка купила по однаковій ціні-7кг яблук і 3кг груш.За яблука вона заплатила на 56 грн більше,ніж за груші. Скільки коштують яблука і грушы окремо?

Ответы 5

  • Спасіба большоє
  • неуверена
  • єто не правельно
  • фу фу фу
    • Автор:

      cole44
    • 5 лет назад
    • 0
  • 1)56+7=63(грн )-коштують окремо яблука. 2)63/3=21(грн)-коштують окремо груші.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years