• Задача:Одночасно з двору виїхали та поїхали у протилежних напрямках велосипедист і мотоцикліст. Велосипедист рухався зі швидкістю 15 км/год,а мотоцикліст - зі швидкістю у 3 рази більшою. Через який час відстань між ними буде 120 км?

Ответы 2

  • 15*3=45 км/год - швидкість мотоцикліста

     

    45+15=60 км/год разом

     

    120:60=2 год

     

    Відповідь:2 години

  • 1)15*3=45 км/год швидкість мотоцикліста

    2)15+45=60 км/год швидкість віддалення

    3)120:60=2 год

    ======================================

    • Автор:

      corbin952
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years