• 4 клас! Сформулюй завдання, яку треба буде короткою записи ..
    ціна к-ть вартість
    однакова 5 кг 60 руб
     ? 120 руб ..
    Виріши сформульовані завдання.
    двома способами: вичесліть і не вичесліть ціну товару
    обчислювальні і запиши ответ.Какой з цих двох способів ти не зможеш пріменіть.Еслі вартість 120 руб, замінити на 96 руб

Ответы 0

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years