• З двох міст одночасно назустріч один одному вирушають два автомобілі. Швидкість одного з них дорівнює 56 км/год, що становить 7/8 швидкості другого. Якою буде відстань між автомобілями через 2,6 год після початку руху, якщо відомо, що відстань між містами дорівнює 410 км?

Ответы 1

  • скорость второго= 56*6:7=64км/годрастояние между автомобилями=410- 2.6(56 +64)=410-312=98  кмВ:98 км
    • Автор:

      gabriella
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years