• господарка купила по однаковій ціні 7кг яблук і 3кг груш. за яблука вона заплатила на 56грн більше ніж за груші. скільки коштують яблука і груші окремо?

Ответы 1

  • 56 : 7 =8(кг) - за один кг яблок и груш отдельно8 * 3 =24(кг) - за три кг груш
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years