• Автомобіль рухався зі швидкістю 90 км/год і прибув до місця призначення за 5год 20хв. З якою швидкістю має рухатися автомобіль, щоб подолати ту саму відстань на 48 хв раніше?

Ответы 1

  • 5 ч 20 мин =  \frac{320}{60} Тогда автомобиль проехал90* \frac{320}{60} = 480 км48 мин =  \frac{48}{60} Время, за которое надо проехать \frac{320}{60} -  \frac{48}{60} =  \frac{272}{60} Тогда скорость должна быть480 :  \frac{272}{60} = 480 *  \frac{60}{272}  =  \frac{1800}{17} =  105 \frac{15}{17} Ответ: скорость 105 целых 15/17 км/ч
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years