• У напрямі від А до В вийшов турист зі швидкістю 4км/год Через 3год з В вийшов йому назустріч другий турист з швидкістю 5км/год На якій відстані від В вони зустрінуться якщо від А до В 48км? ПОМОГИТЕ  ПОЖАЛУЙСТА

Ответы 2

  • спасибо
    • Автор:

      benprice
    • 6 лет назад
    • 0
  • Нехай другий турист йшов до зустрічі х годин, тоді перший йшов (х+3) години. Тоді перший пройшов відстань 4(х+3) км, а другий 5х км. Якщо разом вони пройшли 48 км, отримуємо рівняння4(х+3)+5х = 484х+12+5х=489х+12 = 489х = 48 - 129х = 36х = 36 : 9х = 4Так как другий турист йшов від пункта В, то він пройшов 4*5 = 20 (км)Відповідь: 20 км
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years