катруся попросила маму купити до дня народження нові джинси,футболку і кросівки.Джинси коштують у 3 рази більше за футболку і на 150 грн меньше ніж кросівки.Скільки коштукожна з речей,якщо футболка коштує 325грн?Скільки футболок за тією самою цінною може купити мама Катрусі, якщо спочатку вона придбає джинси і кросівки маючи в гаманці 3100грн?Чи залишаться у мами кошти,щоб придбати один чупа-чупс для сина, якщо він коштує 12 грн?
1. Дізнаємося скільки коштують три футболки.Для цього, від вартості всієї покупки віднімемо вартість джинсів:1940 грн - 890 грн = 1050 грн2. Дізнаємося скільки коштує одна футболка.Для цього, вартість трьох футболок розділимо на кількість футболок:1050 грн / 3 = 350 грнВідповідь: вартість однієї футболки - 350 грн