Купили конфет на 50,4 руб. и печенье. Чему равна стоимость покупки,если за конфеты заплатили 8/21 всех денег?
Предмет:
МатематикаАвтор:
torressuhuДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
jorge336Ответов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
giovannyОтветов:
Смотреть
відредагуйте речення: сьогодні проводжали полярників у далекий путь; із далекої Сибірі від брата отримав лист; незважаючи на гостру біль він підвівся на лікті
Предмет:
Українська моваАвтор:
jacintoxxloОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
chinaguzmanОтветов:
Смотреть