Предмет:
ФизикаАвтор:
maximilianoОтвет:
Спочатку необхідно визначити, скільки енергії вивільняється при повному розпаді 4,76 г Урану-235. Для цього використаємо формулу Е = mc^2, де Е - енергія, m - маса, c - швидкість світла. З молярною масою Урану-235, рівною 235 г/моль, можна визначити кількість молей 4,76 г:
кількість молей = маса / молярна маса
кількість молей Урану-235 = 4.76 г / 235 г/моль = 0.020255 моль
Кількість ядер Урану-235 у 0,020255 моль можна визначити зв'язавши її з числом Авогадро:
кількість ядер = кількість молей * число Авогадро
кількість ядер Урану-235 = 0.020255 моль * 6.022 × 10^23 ядра/моль = 1.22 × 10^22 ядра
Отже, повний розпад 4,76 г Урану-235 призводить до вивільнення енергії:
вивільнена енергія = кількість ядер * енергія на одне ядро
вивільнена енергія = 1.22 × 10^22 ядра * 320 × 10^-13 Дж/ядер = 3.9 × 10^9 Дж
Тепер, щоб визначити, скільки нафти необхідно спалити, щоб отримати таку ж енергію, можна скористатися формулою:
маса нафти = вивільнена енергія / питома теплота згоряння
маса нафти = 3.9 × 10^9 Дж / 44 Дж/кг = 8.86 × 10^7 кг
Отже, необхідно спалити близько 88 600 тонн нафти, щоб отримати таку саму енергію, як при повному розпаді ядер урану
Автор:
dreamervaughnДобавить свой ответ
Предмет:
БиологияАвтор:
peytonkennedyОтветов:
Смотреть
Предмет:
ГеометрияАвтор:
caseybowersОтветов:
Смотреть
Предмет:
ГеометрияАвтор:
lilaweaverОтветов:
Смотреть