Объяснение:
2. Спочатку потрібно знайти масу нітратної кислоти у початковому розчині:
маса НО3Н = маса розчину * масова частка НО3Н = 100г * 6,3% = 6,3г
Далі, потрібно знайти кількість моль калій гідроксиду:
n(KOH) = маса(KOH) / молярна маса(KOH) = 6,3г / 56 г/моль = 0,1125 моль
Оскільки реакція між НО3Н та КОН є нейтралізаційною, можна припустити, що всі молі КОН повністю зв'язали всі молі НО3Н. Тому, кількість молей солі, яка утворилась, дорівнює кількості молей КОН:
n(Fe(NO3)3) = 0,1125 моль
Нарешті, потрібно знайти масу утвореної солі:
маса(Fe(NO3)3) = n(Fe(NO3)3) * молярна маса(Fe(NO3)3) = 0,1125 моль * 241,99 г/моль ≈ 27,27 г
Відповідь: маса утвореної солі дорівнює близько 27,27 г.
Автор:
lauramayДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
jonathanmartinez907Ответов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
michellesimmonsОтветов:
Смотреть
Предмет:
АлгебраАвтор:
melinaolsenОтветов:
Смотреть