• Велосипедист проїхав відстань 46,8 км за 3 год.Скільки кілометрів проїде велосипедист, якщо буде рухатись з такою самою швидкістю за 2,5 год ?​

Ответы 1

  • Ответ:

    39 км.

    Пошаговое объяснение:

    Швидкість велосипедиста можна знайти за формулою:

    швидкість = відстань / час

    У першому випадку:

    швидкість = 46.8 км / 3 год = 15.6 км/год

    Тепер, якщо велосипедист їде з такою самою швидкістю за 2,5 год:

    відстань = швидкість * час

    відстань = 15.6 км/год x 2.5 год = 39 км

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years