• Допоможіть виконати задачу Відстань між двома містами 72 км. Третину цієї відстані електропоїзд проїхав за 24 хв. З якою швидкістю рухався електропоїзд.

Ответы 2

  • 1) 72 : 3 = 24 км это 1/3 часть пути

    2)  24 минуты: 60 минут  = 0,4часа это 24 минуты

    3) 24 : 0,4 = 60 км/ч скорость электропоезда

  • 72/3 = 24 км проїхав потяг за 24 хв.Складемо пропорцію:24 хв — 24 км60 хв  — х;х=60кмВідповідь: Швидкість потягу — 60 км/год 

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years